SLF12565T-100M1R0
Category:
Description
  • Products specifications
  • Part No: SLF12565T-100M1R0
  • Manufacturer: TDK
Category Inductors
Manufacturer TDK
Series SLF12565
Package Tape & Reel
RoHS RoHS Compliant
Inductance 10 µH
Tolerance ±20%
Current Rating 1.0 A
DC Resistance 125 mΩ
Case Size 12.5×12.5×6.5mm